Svarbiausias snieglentės vaškavimo būdas – pasiruoškite įspūdingam pasivažinėjimui

3 kovo, 2023

Snieglentės vaškavimas yra svarbi pasiruošimo puikiam važiavimui proceso dalis. Šiame vadove aprašysime žingsnius, reikalingus, kad jūsų lenta būtų paruošta rimtam šreideriavimui. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs slidininkas, laikydamiesi šių nurodymų pasieksite optimalių rezultatų slidinėjimo trasose!

Pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą vašką savo lentai. Skirtingoms sniego rūšims reikia skirtingo lygio vaško, todėl būtinai pasikonsultuokite su ekspertu arba paskaitykite apie geriausią vaško rūšį konkrečioms sąlygoms. Pasirinkę tinkamą produktą, galite pradėti ruošti savo lentą, nuvalydami nuo jos seną vašką ar susikaupusį purvą. Naudokite plastikinį grandiklį, kad tai padarytumėte atsargiai ir nepažeistumėte lentos pagrindo.

Tada prieš tepdami vašką jį pašildykite. Galite naudoti lygintuvą, plaukų džiovintuvą, šiluminį pistoletą ar net žiebtuvėlį (tik būkite atsargūs!). Šildykite vašką, kol jis taps skystas, tada vaško šepetėliu paskirstykite jį ant lentos pagrindo. Įsitikinkite, kad tolygiai padengėte visas vietas ir vaškas įsigėrė į poras, kad būtų maksimaliai apsaugotas ir efektyvus.

Galiausiai plastikiniu grandikliu nuo lentos pašalinkite vaško perteklių. Atlikę šį paskutinį veiksmą, galite vykti į trasą ir išbandyti vaško darbą slidinėjimo trasose. Tik nepamirškite, kad norint išlaikyti tinkamai sureguliuotą lentą, būtina reguliari priežiūra, todėl būtinai pakartokite šį procesą kiekvieną kartą, kai išsiruošite pasivažinėti! Smagiai praleiskite laiką ir būkite saugūs!