Kaip tinkamai sureguliuoti slidžių apkaustus

21 kovo, 2023

Slidinėjimas – puikus būdas praleisti žiemos dieną, bet jei jūsų tvirtinimo įtaisai nėra tinkamai sureguliuoti, galite patirti nemažai skausmo. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime visą slidinėjimo įrangos nustatymo procesą. Apžvelgsime, kaip juos sureguliuoti tiek kalnų slidinėjimui, tiek bėgimui, kad galėtumėte drąsiai leistis į trasas!

Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų batai yra tvirtai pritvirtinti prie surišimo įtaisų. Jei naudojate kalnų slidinėjimo raiščius, naudokite atlaisvinimo svirtį ir sureguliuokite juos pagal savo svorį ir slidžių tipą (puraus ar grublėto paviršiaus). Jei naudojate bėgimo slidėmis tvirtinimo sistemas, batus pritvirtinkite dirželiais ir sagtimis.

Tada sureguliuokite surišimo piršto dalį. Čia kontroliuosite bato spaudimą į priekį, kuris padės perduoti energiją iš kojų į slides. Norėdami jį sureguliuoti, traukite arba spauskite kulniuką stovėdami patogioje slidinėjimo padėtyje. Įsitikinkite, kad galite laisvai judėti nejausdami jokio pasipriešinimo.

Dabar, kai jau susireguliavote kojų pirštus, metas pereiti prie kulno. Tai vieta, kurioje kontroliuosite galinį spaudimą, ir ji padės užtikrinti stabilumą slidinėjant. Norėdami jį sureguliuoti, traukite arba stumkite piršto antgalį stovėdami patogioje slidinėjimo padėtyje. Prieš reguliuodami šią surišimo dalį įsitikinkite, kad batai yra patikimai pritvirtinti.

Dabar esate pasiruošę leistis į slidinėjimo trasas! Tinkamai sureguliavę surišimus jausitės geriau kontroliuojami ir galėsite be rūpesčių mėgautis slidinėjimo patirtimi. Taigi giliai įkvėpkite, prisisekite slides ir pasiruoškite pramogoms!

Tikimės, kad šis vadovas buvo naudingas nustatant jūsų slidinėjimo raiščius. Jei turite klausimų ar abejonių, nedvejodami kreipkitės – visada mielai padėsime!