„Ratus ruošk žiemą, o slides – vasarą”. Kodėl verta slidėmis pasirūpinti jau vasarą?

7 rugpjūčio, 2023

Senovės posakis sako: „Ratus ruošk žiemą, o slides – vasarą“. Šis teiginys nėra tik tuščias žodžių derinys, bet ir protingas patarimas tiems, kurie nori pasiruošti slidinėjimo sezonui kiek įmanoma geriau. Bet kodėl verta slidėmis pasirūpinti jau vasarą? Štai kelios priežastys:

Pasiruošimas sezonui

Net jei slidinėjimo sezonas atrodo toli, pasirūpinimas slidėmis iš anksto leidžia išvengti paskutinės minutės streso. Kai prasideda šaltieji orai, daugelis pradeda skubėti į parduotuves ar servisus, todėl tenka laukti eilėse.

Puikus laikas remontui

Vasarą, kai slidinėjimo sezonas nevyksta, daugelis slidinėjimo įrangos servisų turi mažiau užsakymų. Tai reiškia, kad jūsų slidės bus suremontuotos greičiau, o kokybė bus geresnė, nes meistrams bus daugiau laiko skirti dėmesio kiekvienam užsakymui.

Nuolaidos ir akcijos

Vasarą dažnai galima rasti puikių pasiūlymų slidinėjimo įrangai. Parduotuvės nori išparduoti likusią prekę nuo praėjusio sezono ir taip padaryti vietą naujoms kolekcijoms.

Ilgesnis slidės gyvavimo laikotarpis

Rūpinimasis slidėmis vasarą – tai garantija, kad jos tarnaus ilgiau. Drėgmė, temperatūros svyravimai gali pakenkti slidėms. Teisingas slidžių saugojimas ir priežiūra užtikrins jų ilgaamžiškumą.

Pasiruošimas fiziniai krūviui

Vasarą galima pradėti treniruotes, kurios padės jums geriau jaustis slidinėjimo sezone. Nors tai nėra tiesiogiai susiję su slidėmis, pasiruošimas sezonui prasideda ne tik su įranga, bet ir su jūsų fizinė būklė.

Pasirūpinimas slidėmis vasarą ne tik užtikrina, kad būsite pasiruošę slidinėjimo sezonui, bet ir sutaupo laiko, pinigų ir nervų. Taigi, neverta laukti žiemos – geriau ruoštis jai iš anksto ir mėgautis slidinėjimu visu šimtu procentų!